Про нас

Виробництво медичних масок останнім часом стало вкрай важливим внаслідок жорстких карантинних заходів. Раніше з завданням по їх виготовленню справлялася швейна промисловість, проте в результаті підвищеного попиту виникла необхідність в автоматизації процесів.

Так і з’явилося спеціальне обладнання для виробництва медичних масок. Воно буває ручним, напівавтоматичним та автоматичним. За допомогою нього можна виготовляти тришарові медичні маски (3 шари спанбонду або 2 шари спанбонду та 1 центральний – мельтблаун). Їх щільність становить від 25 до 30 г / м.

Автоматичне обладнання для виробництва медичних масок може виготовляти до 150 одиниць за 1 хвилину. Інтерфейс максимально спрощений, що робить виробничий процес значно легшим. У сучасному обладнанні, встановлено російськомовне меню.

Деякі моделі обладнання для виробництва масок виготовляють виріб повністю, інші лише частково. У таких випадках в основному корпусі машин для масок виробляються тільки заготовки без гумових завушних петель.

Паралельно з ними в виробництві використовуються ручні, напівавтоматичні або автоматичні запайщики для гумових петель (точкове ультразвукове зварювання). Вони підходять для пайки будь-яких нетканих матеріалів (мельтблаун, спанбонд і т.д.). У кожній з моделей автоматично регулюється температура, час роботи, йде налаштування відповідно до необхідної щільністі матеріалів.

Для виготовлення безпосередньо матеріалів для засобів індивідуального захисту (мельтблаун, спанбонд) використовується автоматична лінія виробництва. Її продуктивність становить до 150 метрів в хвилину, а щільність від 9 до 220 г / м.

Ми співпрацюємо тільки з надійними виробниками, щоб забезпечити безперебійну роботу вашого підприємства та виготовлення високоякісної продукції, що відмінно захищає від вірусів, бактерій та інших шкідливих речовин. Простий російськомовний інтерфейс, висока продуктивність та максимальна зручність в роботі та техобслуговуванні. У нашій компанії ви можете купити таке обладнання:

  • Великий вибір моделей автоматичних ліній виробництва дитячих та дорослих масок;
  • Ручні та напівавтоматичні ультразвукові установки для пайки гумових завушних петель;
  • Пакувальні машини для масок;
  • Високошвидкісний зварювальний апарат для завушних петель;
  • Малогабаритна машина для виробництва масок;
  • Лінія виробництва спанбонду та мельтблауну;
  • Автоматична лінія виробництва масок респіраторів KN95 та багато іншого.